G-J9NHBGEX6N GT-TBZQHPR https://tagassistant.google.com/#/?url=https%3A%2F%2Fwww.paulinalecka.com%2F
top of page
Europejski fundusz Rolny Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

EUROPEJSKI FUNDUSZ ROLNY NA RZECZ ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH 

Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

                                                                                                       „Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

                                                                                                             Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 

Operacja pn. „Podjęcie działalności gospodarczej w zakresie usług fotograficznych ” mająca na celu ,,Celem operacji jest podjęcie działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług fotograficznych, poprzez zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy do czasu złożenia wniosku o płatność końcową” - współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. LEADER, poddziałania 19.2 „wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

INFORMACJE

Wierzę, że szczerość i autentyczność jest kluczem do dobrego radzenia sobie w dzisiejszym wirtualnym świecie. Mój blog to miejsce, w którym podstawą jest dążenie do rozwoju osobowości przez wykorzystanie pełnego potencjału, zawodowego spełnienia

 i odruchów serca. To właśnie potrzeba łączności ze światem skłoniła mnie do założenia bloga takiego jak Fotografia Paulina Łęcka .

Odkąd powstał ten projekt, blog świetnie się rozwija i szybko zyskuje lojalnych fanów. Aby zobaczyć, czym się tu zajmuję, przejrzyj moją stronę i dowiedz się więcej o mnie, ale także o tym, co Ciebie interesuje. 

Razem
bottom of page