G-J9NHBGEX6N GT-TBZQHPR https://tagassistant.google.com/#/?url=https%3A%2F%2Fwww.paulinalecka.com%2F
top of page

Ślub na topie :)

Ślub to jeden z najważniejszych dni Waszego życia, spróbujcie zrealizować swoje plany tak jak Wy to sobie założyliście. Najważniejsze, żebyście to Wy byli zadowoleni i zrobili wszystko tak jak sobie poukładaliście w swoich głowach..... Wasze Szczęście jest najważniejsze, bo to jest Wasz dzień !!!! Tradycja ...... też kiedyś wychodziłam za mąż i teraz z perspektywy czasu wiem, że wszystko zrobiłabym inaczej nie zważając na to co mówią inni ..... bo przecież to nie dla rodziny bierzemy ślub tylko dla siebie ;) Chociaż zawsze byłam zwariowana i miałam mnóstwo pomysłów w swojej głowie to mój ślub i wesele było raczej tradycyjne ....Teraz jest naprawdę wiele możliwości i dlaczego by z tych wielu wspaniałych pomysłów nie skorzystać ???? Ślub humanistyczny - dlaczego nie ??? Czasem z wielu powodów nie możecie wziąć Ślubu Kościelnego czy Ślubu Cywilnego. Jesteście RAZEM od wielu lat, żyjecie w miłości , bardzo się kochacie ale nie do końca wiecie jak możecie tą miłość uwiecznić......

Fotografia jest wspaniałą pamiątką i odwzorowuje Wasze uczucia, emocje, szczęcie ......

Dzień ślubu bywa często bardzo napięty ale czy musi tak być ? Wcale nie musi ...

Starajcie się szukać kompromisów i rozmawiajcie ze sobą tak abyście byli zadowoleni. Dlaczego musi być tradycyjnie ? To raczej nie te czasy , może być tak jak Wy chcecie, wszystko jest możliwe. Uwierzcie mi. Same przygotowania ile trwają ? Bardzo długo prawda ? Zawsze można je zrobić w miejscu przyjęcia weselnego bez starty czasu i spiny ;)

Tym samym zyskujecie mnóstwo czasu i nic poza tym Was nie interesuje. Jeśli celebrujecie swój ślub w tym samym miejscu (bo teraz jest taka opcja i rozwiązań jest całe mnóstwo), jesteście mniej spięci i czas Was nie goni :) Tutaj mamy czas na chillout, szampana, relaks a ja jako fotograf mogę Wam zrobić piękny materiał :)

Jeśli szukacie takiego rozwiązania śmiało piszcie :) Jeżeli szukacie fotografa na ślub kościelny, tradycyjny, cywilny , humanistyczny to zapraszam serdecznie przyjmę Was pod swoje skrzydła i poprowadzę dalej ;) Tutaj naprawdę jest wiele rozwiązań, wszystko zależy od Was :)

Słyszeliście może o listach miłosnych ? Wiecie, że w taki sposób można wyrazić swoje uczucia, przeczytać o małych (WIELKICH) rzeczach. Uwielbiam ten moment, kiedy Wasze serca drżą jak szalone i łzy lecą po policzkach ;) Wręcz kocham ❤ No tak obrączka to przecież taki standard też ją mam, ale listu miłosnego niestety nie czytałam.

Wiecie, że można odnowić swój ślub właśnie w ten sposób ? Zdajecie sobie sprawę, że Błogosławieństwo można zrobić w plenerze ( w ogrodzie ) nie koniecznie w czterech ścianach ? First Look - jak sobie wyobrażacie ? może sami macie pomysły ? może to być ogród, park, las , miejsce pierwszej randki ......... Czas na atrakcje ślubne - tutaj można dostać zawrotu głowy bo tyle ich jest. Zastanawiacie się co wybrać ? Za dużo wcale nie oznacza lepiej prawda? Atrakcje i zabawy są fajne ale bez przesady trzeba zająć się też sobą :) bo to jest WASZ dzień .... Podziękowania dla najbliższych wcale nie muszą odbywać się podczas wesela ( nie koniecznie wszyscy czują się wtedy komfortowo ) - zawsze można zrobić ten gest w zaciszu domowym dzień przed ślubem albo później 😊

Sesja w dniu ślubu - Bardzo polecam, jest to czas dla Was na złapanie chwili oddechu i świetną zabawę . Taka sesja trwa dosłownie kilkanaście minut a daje Wam tak wiele wspomnień ❤ radości, miłości. Tutaj naprawdę jest wiele emocji 😍😍

Wesele bez disco polo myślicie, że to możliwe ? Słyszałam, że to trudne ale wszystko w rękach dj czy zespołu, który bez problemu dostosuję playlistę do Waszych wymagań i uwierzcie mi będzie, będzie naprawdę GIT 😁 Oczepiny wcale nie muszą się odbywać tak późno, zawsze można je zorganizować o zachodzie słońca w plenerze. Pomyślcie jaki nastrój wtedy panuje i jak piękne kadry można uchwycić ..... A co z Pierwszym tańcem ? To tylko tradycja - Nikt Was nie zmusi :) Jak dla mnie taki pierwszy taniec mógłby odbyć się na zewnątrz nawet na trawie na boso całkiem na luzie 😊 Znam takich co pierwszy taniec chcieli na plaży nad morzem - można ? Oczywiście, tylko nie zapominajcie o tym żeby to uwiecznić na zdjęciach :) Zabierzcie mnie ze sobą :)

Sezon już otwarty zapraszam do kontaktu i zapisów także na rok 2024 a może 2025 ? Mam jeszcze wolne terminy na rok 2023.

Jaki rodzaj preferujesz ?

  • Kościelny

  • Cywilny

  • Humanistyczny


46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page